У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
UA    | RU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
0
Items in the basket
basket is empty
У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Як користуватися біде?

У нашій країні звикли вважати, що наявність біде у ванній кімнаті є ознакою достатку. Але це думка докорінно невірна. Насамперед це сантехнічне обладнання вирішує масу суто практичних завдань.

Зміст статті

Як користуватися біде

Інструкція застосування

Що таке біде?

Біде - розкіш чи необхідність

Кому насамперед необхідно біде

Різновиди біде та його аналоги

Історія створення

Популярність біде по всьому світу

Інструкція застосування

Не всім відомо, як користуватися біде, тому що в пострадянських країнах цей тип сантехніки не був поширений так само як унітази та душі. Тільки після 2000 року біде стало поширеним предметом, що встановлюється у ванних кімнатах. Тепер користуватися біде можна у лікарнях і навіть дитячих садках.

Біде використовується не до, не замість, а після унітазу!

А ось позу кожен вільний вибирати сам. Деякі вважають, що правильніше сідає спиною до змішувача. Інші повністю спростовують цей факт та пропонують до змішувачу обернутися обличчям. Насправді, в інструкції з експлуатації цієї «зручності» немає чітких вказівок.

Ще одна умова безпечного використання біде - це контроль температури води, що подається. Статеві органи є дуже чутливими, тому гаряча вода може принести болючі відчуття або навіть невеликі опіки.

Гінекологи рекомендують використовувати біде з термостатами, змішувачами які самостійно контролюють температуру води, що подається.

Продовженням до обговорення питання як користуватися біде, хочемо відзначити, що цей пристрій не є окремим пристроєм, а відноситься до доповнень до звичного сантехнічного обладнання. Тобто робить підмивання комфортним та простим, природно підмиватися душем теж можна, але біде дозволяє робити це швидше та простіше.

Що таке біде?

Біде являє собою низьку раковину або маленьку ванну, що зовні нагадує унітаз. Однак призначення у них абсолютно різне. Якщо функції унітазу пояснювати не потрібно, то про біде поговорити варто. Використовувати цю маленьку ванну слід не тільки для підмивання, як у цьому впевнені багато хто. Функції біде набагато ширші. З його допомогою можна:

  • Вимити руки чи ноги;
  • Використовувати замість раковини для дітей;
  • Проводити деякі процедури при деяких захворюваннях;
  • Ну і звісно підтримувати чистоту нижньої частини тіла;

Для того, щоб усе це було можливо, біде слід підтримувати в ідеальному стані

Важливо: біде та унітаз – це зовсім різні речі! Призначення біде зовсім інше!

Біде - розкіш чи необхідність

У нашій країні звикли вважати, що наявність біде у ванній кімнаті є ознакою достатку. Але це думка докорінно невірна. Насамперед «маленька ванна» вирішує масу суто практичних завдань та допомагає зберегти здоров'я.

За допомогою нього можна підтримувати гігієну нижньої частини тіла без необхідності витрачати багато часу на прийом повноцінної ванни або душу. Це дуже зручно та практично. Вам не потрібно витрачати багато часу на безпосередню підготовку та проведення водних процедур, а також на подальше чищення ванни та мул піддону в душі.

Важливо: біде не може повністю замінити ванну чи душ!

Кому насамперед необхідно біде

Якщо врахувати, що наш менталітет не готовий до повного та беззастережного прийому «маленької ванни» як невід'ємної частини ванної кімнати, потрібно пошукати причини «впровадження» його в наші будинки.

Є люди, яким просто потрібне це «благо»:

  • Літні громадяни, яким складно часто користуватися ванною (душем);
  • Вагітні (особливо у третьому триместрі), які мають особливу необхідність у підтримці гігієни;
  • Жінки у період «критичних» днів, коли підвищується необхідність проведення гігієнічних процедур;
  • Людям, які хворі на геморой або інші захворювання сечостатевої системи та геніталій.
  • Пацієнтам, які перенесли хірургічні операції на статевих органах або області промежини.

Однак помилково вважати, що користуватися біде потрібно лише хворим чи людям з обмеженими можливостями. Користуватися ним мають молоді та здорові люди, які бажають зберегти своє здоров'я.

Регулярне використання біде є чудовою профілактикою захворювань сечостатевої системи та анусу. Геморой, цистит, уретрит, статевий герпес та деякі види шкірного подразнення області промежину, всього цього можна уникнути при регулярному використанні «низької раковини».

Різновиди біде та його аналоги

На даний момент існує безліч моделей цієї сантехніки, що відрізняються за формою, конструкції, матеріалу і функціональності.

До класичних варіантів відносяться підвісні або підлогові раковини. Вони дуже зручні та довговічні, але потребують додаткового місця у ванній кімнаті. Тому їх не завжди можна встановити у маленьких квартирах стандартного планування. Для вирішення цього завдання було створено своєрідні «замінники».

Гігієнічний душ

До них належить гігієнічний душ, який встановлюється на змішувачі душу або раковини поблизу унітазу. Це бюджетний варіант.

Кришка біде

Кришка біде для унітаза так само дозволяє заощаджувати простір без шкоди якості. Зовні вона нічим не відрізняється від кришки-сидіння, але оснащена змішувачем і може виконувати функцію біде.

Зараз все більшої популярності набувають моделі, що мають сенсорні датчики руху, автоматичний змішувач і комп'ютерну систему підігріву, а також функцію сушіння. Це останнє слово в санітарно-гігієнічній сантехніці.

Історія створення

Перші згадки про предмети такого роду датуються 17 століттям, місце народження - Франція. Спочатку біде виглядало як невелика ванна, стиснута з двох сторін і має вбудовану лавку. Через такий зовнішній вигляд вона отримала назву bidet, (конячка). Згодом зовнішній вигляд виробу істотно змінився, а назва залишилася незмінною.

Цікаво: першу своєрідну «рекламу» такому виробу зробила коханка Людовіка XV, маркіза де Помпадур. Вона мала цілу колекцію такої сантехніки, тут були моделі з порцеляни, срібла, а також інкрустовані та позолочені екземпляри.

Ванна кімната Людовика XV

Після того, як у квартирах та будинках з'явився водогін, біде зі спальні переселилося у ванну кімнату.

Популярність біде по всьому світу

Абсолютним рекордсменом за кількістю таких пристроїв є Японія. Тут біде встановлюються повсюдно: квартири, приватні будинки, готелі... Тут цю «зручність» можна зустріти навіть у громадських туалетах. Ним користується близько 95% японців.

Друге місце цього рейтингу поділяють між собою країни Європи (Іспанія, Італія, Греція, Франція) та Латинська Америка (Уругвай та Аргентина). Тут біде встановлено у будинках 90% мешканців.

Україна, на жаль, далеко від лідерів цього рейтингу. У нашій країні біде користується менше ніж 30% громадян. Однак останніми роками попит на цю категорію збільшується у геометричній прогресії.

Ми використовуємо файли cookie, щоб сайт був кращим для вас
×

Backcall

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Thank you for your application!
Our operator will contact you shortly