У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
UA    | RU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
0
Items in the basket
basket is empty
У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Сучасні умивальники - види та відмінності

Раковина – основна прикраса будь-якої ванної кімнати. Так було раніше і так зараз. Незалежно від того, сучасний або класичний дизайн у вашій ванній кімнаті, підібрати відповідний умивальник – дуже важливе завдання.

Класичний варіант – підвісна або вбудована раковина. Є й дизайнерські версії умивальників, наприклад у вигляді раковин на підставках.

Зміст статті:

  1. Важливі характеристики
  2. Дизайн
  3. Накладні або вбудовані
  4. Вибір матеріалу та форми
  5. Установка раковини

Основні відмінності сучасних умивальників

Основна відмінність між умивальником та раковиною полягає в способі його кріплення: чаша поміщається на раковину або вбудований в раковину або на іншу опору, тоді як умивальник кріпиться безпосередньо до стіни або на колоні.

Основні відмінності сучасних умивальників

У раковині водопостачання підключено безпосередньо до чаші. Кран розташований на плиті для миття і не з'єднаний із чашею для миття. Мета та сама, відрізняється лише виконання. Вибір залежить від вашої ванної кімнати, вашого смаку та вашого бюджету.

З розмірами та необхідним простором, ви повинні розглянути різні варіанти:

Висота, ширина та глибина дуже важливі при виборі раковини та залежать від розмірів ванної кімнати. При цьому стандартна ширина раковини переважно знаходиться в межах від 60 до 90 см. Глибина і висота можуть бути більш гнучкими. Умивальники зазвичай розміщуються на висоті 85 см від підлоги.

Три основних типи раковин

Раковини бувають різних форм, розмірів та кольорів. Найбільш популярні види такі:

1. Настінний (підвісний) умивальник

Він кріпиться безпосередньо до стіни ванної кімнати на потрібній висоті. Його легко чистити, при цьому економиться місце і легко дістатися важкодоступних місць навіть людям з обмеженими фізичними можливостями. Оскільки раковина повішена, вибір відповідних дюбелів відіграє важливу роль.

2. Вбудована раковина

Для встановлення цього виду умивальників потрібна якась основа, така як шафа або тумбочка ванної кімнати. Такий вид установки надасть меблям додаткову функціональність. У цій категорії ви знайдете багато моделей, які підходять в основному для невеликих ванних кімнат або для окремих туалетів.

3. Колона або п'єдестал із раковиною

Такі умивальники ще називаються - підлогові раковини. Під умивальником прикріплюється колона, щоб приховати труби та сифон. Це не самий компактний варіант, але тим не менш, є багато меблів для ванних кімнат, які вирізані так, щоб уміщатися навколо п'єдесталу. У багатьох сучасних моделях п'єдестал йде повністю до підлоги.

Умивальники для ванної кімнати: нова тенденція

Умивальники також можуть бути виконані у різних формах (круглі, квадратні, прямокутні, овальні). Основні матеріали: синтетична смола, камінь, тик, кераміка, скло, нержавіюча сталь.

А колірних рішень на сучасному ринку сантехніки просто не порахувати. Широкий вибір зробив раковини новим трендом меблів для ванних кімнат.

Також є так звані - подвійні раковини. Вони дуже популярні для великих ванних кімнат. Вони мають ширину від 150 до 200 см у порівнянні із стандартними моделями шириною 70 см.

Чаші також можна умовно поділити на три категорії:

  • 1) Накладні

Накладні раковини прості в установці, тому що вони кріпляться безпосередньо на предмети меблів для ванної кімнати. Цей варіант підкреслює естетику меблів, на якій вона стоїть. Звичайно, ці два елементи мають бути узгоджені з погляду кольору, форми та матеріалу.

  • 2) Вбудовані чаші

Такі чаші відрізняється тим, що більшість басейну залишається видимою. Різниця по суті лише у системі кріплення.

  • 3) Раковина з інтегрованою чашею

Це, по суті, монолітна стільниця з вбудованою чашею. Вони часто виготовляються із синтетичної смоли, кераміки або скла та мають досить привабливі розміри (шириною від 70 до 120 см). Як і інші раковини, ці стільниці з вбудованою чашею підвішені на стіні або вбудовані у предмет меблів. Вони можуть ідеально поєднуватися з обробкою ванної кімнати.

Умивальники та раковини: вибір змішувача

Додаткові деталі раковини також відіграють важливу роль у дизайні вашої ванної кімнати. Визначають, чи буде ваша ванна кімната виглядати сучасною, класичною, романтичною тощо. Багато в чому це залежить від вибору крана. На ринку представлені крани різних форм та дизайнів.

Висота крана визначає простір, що залишається, щоб тримати руки під струменем води. Дуже популярними останнім часом стали змішувачі з інфрачервоним датчиком. Це стильно та економно одночасно.

Але якщо ви прихильник класичного стилю та звичних форм – змішувач для раковини ретро-дизайну – ваш вибір.

Ми використовуємо файли cookie, щоб сайт був кращим для вас
×

Backcall

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Thank you for your application!
Our operator will contact you shortly