У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
UA    | RU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
0
Items in the basket
basket is empty
У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Чому майбутнє – за безконтактними змішувачами?

Крім приємного ергономічного дизайну, безконтактні змішувачі без звичних важелів та вентилів мають масу корисних експлуатаційних переваг. Такі змішувачі відрізняються від звичної сантехніки можливістю регулювати подачу води без доторку.

Суть технології полягає у використанні спеціального інфрачервоного індикатора управління потоком води, який реагує на руки людини, включаючи або перемикаючи воду.

Такий унікальний функціонал давно сподобався багатьом закордонним та українським громадським закладам, торговим центрам, базам відпочинку та готелям преміум класу. Але реальна корисність та комфорт у поєднанні з доступною на сьогоднішній день ціною дозволили безконтактним змішувачам поступово перебратися на домашні кухні, ставши справжнім «must have» девайсом для будь-якого сучасного кухонного простору.

Суть технології безконтактних змішувачів

Різниця між безконтактними та звичайними змішувачами видно навіть неозброєним поглядом. Зазвичай сенсорний кран не має механічних вентилів та перемикачів потоку води та складається з цілісної конструкції. Принцип роботи цього змішувача пов'язаний з використанням спеціального інфрачервоного фотоелемента, вбудованого в невеликий датчик на лицьовій стороні змішувача. Він реагує на рух руки людини у встановленому заздалегідь радіусі (з заводу або за допомогою ручного налаштування) та включає подачу води.

Широта налаштувань таких змішувачів дозволяє повною мірою оптимізувати їхню роботу відповідно до вимог та потреб користувача. Залежно від моделі, можна відрегулювати тривалу подачу води після фіксації руху, час до включення або відключення крана (наприклад, вода поллється не відразу, а через 2-3 секунди після піднесення рук), зону чутливості. Найбільш прогресивні моделі мають програми налаштувань, які дають змогу пристосувати роботу пристрою під будь-яку ситуацію.

Чому безконтактні змішувачі входять у топ продаж?

Переваги сенсорних змішувачів перед класичною сантехнікою пов'язані переважно з сучасними тенденціями підвищення енергоефективності та екологічності домашнього обладнання, а також комфортом їх використання:

  • Сенсорні змішувачі дозволяють заощаджувати на комунальних послугах. Зізнайтеся, у кожного траплялися ситуації, коли у повсякденній метушні ви самі чи інші домочадці залишали текти воду, зовсім забувши про це. Безконтактні змішувачі циклічно або після того, як ви прибираєте руки від сенсора, автоматично перекриють кран, позбавивши зайвих нервів та переживань. Якщо ви звикли контролювати подачу води, такі змішувачі також будуть корисні. Грамотно регулюючи потік води, вони зменшують щомісячні рахунки.
  • Користь для екології. Сенсорні змішувачі обов'язково сподобається шанувальникам прогресивних зелених технологій. Їхнє використання дозволяє на 70% скоротити не вимушені витрати води на кухні.
  • Чистота і порядок. Завдяки даній сантехніці не потрібно рухати регулятор крана для його відкриття. Ви швидко зможете вимити руки або продукти у процесі приготування їжі, не залишаючи бруд та харчові залишки на регуляторі крана.
  • Безпека. Використання безконтактних змішувачів повністю позбавить таких прикрих моментів, як отримання опіків від занадто гарячої води в крані або, навпаки, неприємних відчуттів від миття рук у крижаній воді. Ви зможете наперед виставити комфортну температуру.
  • Ексклюзив на кухні. Сенсорні змішувачі якнайкраще задовольняють сучасним мінімалістським інтер'єрам і вражають гостей бездоганним виглядом (деякі моделі мають навіть підсвічування струменя відповідно до температури).

Першопроходцями у виготовленні побутових сенсорних змішувачів стали лідери ринку, компанії Oras, Grohe, Hansgrohe. Також зараз починають виробляти таку сантехніку практично всі топові бренди, що дозволить підібрати ідеальну модель як по дизайну і функціоналу, так і по бюджету.

Ми використовуємо файли cookie, щоб сайт був кращим для вас
×

Backcall

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Thank you for your application!
Our operator will contact you shortly