У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
UA    | RU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
0
Items in the basket
basket is empty
У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Що таке інсталяція для унітазу?

Що таке інсталяція для унітазу – навіть якщо ви знаєте, що це і навіщо вона потрібна, вам варто прочитати цю статтю. Вибір сантехніки – найважливіша частина ремонтних робіт у ванній кімнаті та санвузлі.

Що таке інсталяція для унітазу?

Особливості інсталяції для унітазу

Інсталяція для унітазу розміри

Рамна інсталяція розміри

Блокова інсталяція розміри

Відмінності інсталяції для унітазів від звичайної системи монтажу

Яка інсталяція для унітазу краща?

Завдяки постійним інноваціям та розробкам оформити корисний простір можна не лише класичними елементами, а й новими цікавими сантехнічними приладами. Все більшою популярністю користується комплект унітаз з інсталяцією. Таке обладнання виглядає більш гармонійно у приміщенні та суттєво економить простір завдяки особливій технології внутрішньостінного монтажу. Однак багато покупців не знають, що таке інсталяція для унітазу, які вона має особливості та як її вибрати.

Особливості інсталяції для унітазу

Дана кріпильна система є конструкцією з металевої рами, кріплень для сантехніки, а також бачка для зливу води. Дане обладнання кріпиться до стіни або всередину стіни, що дозволяє розміщувати сантехніку в різних точках простору, практично не займаючи місця.

Основне призначення інсталяції – приховувати труби, системи комунікації, кріплення та інші елементи монтажу всередині декоративної панелі або під стіною, приховуючи погляд. Видимою залишається лише декоративна кнопка змиву інсталяції. Візуально це збільшує простір ванної кімнати та дозволяє експериментувати з розташуванням техніки та обладнання.

Інсталяція для унітазів і сантехнічного обладнання виграє конкуренцію зі звичайними способами монтажу, особливо коли йдеться про ремонт у старих будинках або дизайнерське оформлення ванної кімнати з гіпсокартонними конструкціями. Міцно кріпити до стіни та модульних конструкцій важкі сантехнічні прилади допоможе саме інсталяція унітаза: розміри стандартної системи інсталяції дозволяють легко утримувати найпотужніші унітази без ризику обвалення.

Сучасна інсталяція унітазів оснащена технологією безшумного змиву, що позбавляє шумового дискомфорту при експлуатації унітазу. Таким чином, вирішується відразу кілька функціональних та естетичних проблем.

Зверніть увагу! Одним із головних мінусів системи називають відсутність доступу до комунікацій після монтажу. Це створює додаткові проблеми при протікання і роблять ремонт більш дорогим. Однак поломки якісної інсталяції дуже рідкісні і в основному відносяться до виходу з експлуатації зовнішньої кнопки змиву. Тому інсталяцію можна без ризику ставити навіть у дорого оснащені ванні кімнати.

Інсталяція для унітазу

Інсталяція для унітазу її розміри та схема, представлені тут є практичним посібником для встановлення обладнання.

Типи інсталяції та розміри конструкції

Рамна інсталяція розміри

 • глибина 150/300 мм
 • висота від 800 мм (укорочений варіант для) 1400 мм стандарт;
 • ширина від 500/600 мм.

Блокова інсталяція розміри

 • глибина 150/300 мм
 • висота від 800 до 1000 мм стандарт;
 • ширина від 500/600 мм.

Відмінності інсталяції для унітазів від звичайної системи монтажу

 • Інсталяція може кріпитися будь-де, навіть усередину гіпсокартонних або модульних конструкцій.
 • Вільно витримує вагу до 400 кг при підвісній конструкції унітазу, що дозволяє легко використовувати конструкцію навіть людям із вагою.
 • Підвісні унітази з інсталяцією значно спрощують прибирання у ванній кімнаті, так як ніжка під унітазом, труби та комунікації, зливний бачок з полицею відсутні і не збирають зайвого пилу.
 • Незалежно від висоти інсталяції для унітазу та габаритів сантехніки, монтаж допустимий. Всі кріплення унітазів виготовляються за єдиним стандартом та підходять під інсталяцію.
 • Після монтажу заміна інсталяції обходиться набагато дорожче за заміну класичного унітазу з бачком. Тому перед установкою необхідно точно обдумати місце установки і вибирати якісну інсталяцію.

Яка інсталяція для унітазу краща?

Основною частиною конструкції підвісного унітазу є інсталяція, тому користувачам варто знати, яка інсталяція для унітазу краще підходить для конкретних цілей та як вибрати оптимальний пристрій. Експерти рекомендують дотримуватися наступних правил:

 • Слід вибирати інсталяцію для унітазу, яка чітко відповідає розмірам ніші всередині стіни. А якщо ні, то варто підганяти нішу під розміри інсталяції або вибирати розсувні конструкції. Так ви забезпечите стійкість та надійність пристрою.
 • Для установки до капітальних стін варто вибирати блокову інсталяцію, яка кріпиться до вертикальних поверхонь за допомогою довгих анкерних болтів, здатних витримувати величезні статичні та динамічні навантаження. Для установки до некапітальних стін вибирайте рамкову інсталяцію, влаштовану таким чином, щоб навантаження йшло на ніжки та підлогу.
 • Рекомендується передбачити віконце або рухому панель на передній частині інсталяції для доступу до комунікацій з метою ремонту та профілактики.
Зверніть увагу! При покупці інсталяції для унітазу обов'язково варто вивчати комплектацію кожного пристрою. Деякі виробники не пропонують повну комплектацію, що може стати проблемою при монтажі.
Ми використовуємо файли cookie, щоб сайт був кращим для вас
×

Backcall

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Thank you for your application!
Our operator will contact you shortly