У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
UA    | RU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
0
Items in the basket
basket is empty
У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Унітаз антисплеск: функції, нюанси, особливості вибору

Унітаз антисплеск - нове у звичному. При обладнанні санвузла кожен споживач бажає досягти не тільки сучасного зовнішнього вигляду простору, але й максимального функціоналу.

Що стосується унітазу, то одним з головних параметрів для багатьох є відсутність усіляких бризок та сплесків при використанні та змиванні.

Чим відрізняються унітази із системою антисплеск?

Унітази антисплеск: варіанти та особливості конструкцій

Унітази з мікроліфтом антисплеск

Багато провідних брендів сантехніки подбали, щоб можливість вибрати технологічну сантехніку з'явилася у кожного бажаючого, та розробили унітази антисплеск різної конструкції, що допомагає уникнути неприємних моментів при експлуатації.

Чим відрізняються унітази із системою антисплеск?

Система антисплеск в унітазах – вже не новий винахід, спрямований на те, щоб знизити утворення бризок у процесі використання сантехнічного обладнання. Суть технології полягає в особливій конструкції чаші унітазу, зливного отвору та системи зливу.

Так, унітази з системою антисплеск мають низку особливостей:

  • Звужений, утоплений углиб зливний отвір, з якого навіть під час зливу вода не розбризкується вгору.
  • Продуманий горизонтальний або круговий злив з декількох точок під обідком унітазу для рівномірного омивання чаші.
Зверніть увагу! Ідеальне функціонування системи антисплеск для унітазу досягається при одночасному виконанні кількох умов: вузький зливний отвір, зміщений убік, низький рівень води в чаші і рівномірний кругообіг води по контуру отвору.

Однак унітази антисплеск мають свої недоліки. Основний з них – збільшена витрата води. Деякі конструкції також відрізняються утворенням небажаних бактерій та вапняного нальоту. Втім, при використанні якісних засобів для сантехніки і своєчасному догляді це не є істотною проблемою.

Унітази антисплеск: варіанти та особливості конструкцій

Виробники унітазів антисплеск подбали, щоб користувачі мали змогу оформити санвузол будь-якої площі у тому стилі, якому бажають. В асортименті ви виявите і компактні сучасні підвісні унітази антисплеск, і більш класичні моделі, унітази з прихованою інсталяцією. Ви зможете без проблем використати всю площу приміщення та залишити вільний простір навіть у компактній кімнаті. Обов'язково вивчіть комплектації унітазів антисплеск, фото моделей та порадьтеся з експертами, перш ніж зупинитися на тій чи іншій моделі.

При виборі унітазу антисплеск варто також приділити увагу конструкції чаші:

  • Чаша з поличкою повністю запобігає наявності бризок навіть без вбудованої системи антисплеск. Але варто враховувати, що така конструкція не дуже гігієнічна, призводить до утворення неприємних запахів та потребує більшої кількості води для змиву.
  • Козиркова чаша або чаша з нахилом на передній або задній стінці. Як правило, отвір зливу зміщений, завдяки чому знижується ймовірність утворення бризок.
  • Воронкоподібна чаша. У такому вигляді унітаз витрачає менше води, запобігає неприємним ароматам і легко очищається від забруднень. В даному випадку система антисплеск необхідна найбільше, тому що сама лійкоподібна чаша утворює чимало бризок при експлуатації.

Щодо системи змиву, вибирати доведеться з двох варіантів:

  • Горизонтальний, де вода зливається по одній зі стінок чаші.
  • Кругова, де для зливу обладнано кілька точок під обідком унітазу, що гарантує якісне очищення чаші.

Крім антисплеску, багато моделей унітазів з нових колекцій популярних брендів можуть порадувати і масою корисних додаткових опцій, включаючи підігрів сидіння, вдосконалені конструкції зливу, антибактеріальні покриття емалі, корисну систему мікроліфта.

Унітази з мікроліфтом антисплеск

Функція мікроліфт здатна підкреслити всі переваги системи антисплеск. Призначення мікроліфта – у повільному, без жодного стуку та удару, автоматичному опусканні кришки унітазу. Крім цього, мікроліфт значно спрощує експлуатацію унітазу, робить вашу сантехніку максимально зручною і досконалою, функцію доцільно вибирати і з метою збереження цілісності унітазу.

Мікроліфт унітазу антисплеск запобігає утворенню мікротріщин та механічних пошкоджень обідка при різкому закритті кришки. Таким чином ви надовго збережете первозданний вигляд та функціонал унітазу!

Ми використовуємо файли cookie, щоб сайт був кращим для вас
×

Backcall

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Thank you for your application!
Our operator will contact you shortly