У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
UA    | RU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
0
Items in the basket
basket is empty
У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Системи прихованого монтажу в душових зонах: новий тренд, який обігнав системи зовнішнього монтажу

Технологія прихованого монтажу сантехнічного обладнання застосовується при облаштуванні ванних кімнат та душових щонайменше півстоліття.

Суть цього рішення полягає у «приховуванні» основних елементів змішувачів у заздалегідь зроблене поглиблення в стіні, яке згодом закривається коробом, обробленим кахельною плиткою у стилі ванної кімнати. Всередині короба до змішувача, лійці душа підводяться необхідні комунікації, які будуть не видно з зовнішнього боку.

У сучасних мінімалістичних душових зонах таке рішення набуло найбільшої популярності, оскільки дає можливість втілювати найоригінальніші дизайнерські рішення, а також позбавити себе безліч клопоту, пов'язаних з прибиранням приміщення.

Багато виробників сьогодні роблять ставку саме на душові системи прихованого монтажу, постійно вдосконалюючи матеріали та технології, а також підвищуючи функціональність системи.

Переваги прихованого монтажу у душовій зоні

Системи прихованого монтажу обмежують втручання користувача у внутрішні зони, до комунікацій, що знаходяться там. З цієї причини провідні бренди виготовляють подібні душові системи із міцних, надійних, герметичних елементів найвищої якості. Прихований монтаж у душовій зоні має свої переваги щодо душів та змішувачів зовнішнього монтажу:

  • Більшість обладнання ховається у стіні, що дозволяє заощаджувати простір душової кабіни.
  • Інтер'єр ванної кімнати не псується комунікаціями, але всі функціональні елементи керування залишаються у легкому доступі.
  • Декоративну розетку з регулятором температури та напору води набагато простіше чистити, ніж вилив або змішувач зовнішнього монтажу.
  • Діапазон планувальних та оздоблювальних рішень значно розширюється. Як і можливість простіше підібрати душову систему у стиль іншої сантехніки у ванній кімнаті.

Завдяки інноваціям у сфері систем прихованого монтажу, зокрема технології управління Select від Hansgrohe, нові рішення стали ще більш функціональними, стильними та зручними в управлінні. До різноманітності варіацій прихованого монтажу додалися системи кнопкового керування. Усі налаштування подачі води тепер можна регулювати не лише поворотом рукоятки, а простим натисканням кнопки.

Особливо вишукано в сучасних стилях оформлення простору душової зони виглядають системи прихованого монтажу з верхнім душем. Так можна відмовитися від всіляких шлангів, тримача для душу - комунікації прокладаються безпосередньо до лійці, що встановлена на стелі.

Стильний і великий верхній душ дозволить отримувати максимум задоволення від розслаблюючих крапель, що спадають. А акуратно прихована сантехніка – тішити своїм оригінальним, стильним дизайном.

Ми використовуємо файли cookie, щоб сайт був кращим для вас
×

Backcall

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Thank you for your application!
Our operator will contact you shortly