У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
UA    | RU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
0
Items in the basket
basket is empty
У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Подвійні раковини – тренд чи зручне рішення?

На ринку сантехніки з кожним роком все більшої популярності набирають подвійні раковини. Комусь це здається вкрай специфічним рішенням, адже на перший погляд і одного умивальника в домашніх умовах цілком достатньо.

Насправді ж саме подвійний умивальник здатний привнести в життя надзвичайно високий рівень комфорту, нехай така модель і не позбавлена недоліків.

З огляду на всі ці особливості такий унікальний предмет сантехніки, як подвійний умивальник з тумбою, вимагає детального обговорення.

Навіщо потрібна подвійна раковина

Практично в кожній відносно великій сім'ї ранок буде починається з використання раковини для таких водних процедур, як умивання та чищення зубів. Це вкрай конфліктний час, адже часу в обріз, а потреба у цих процедурах має кожен. Саме подібну проблему з лишком вирішує подвійна раковина. За наявності одразу двох умивальників ранкові витрати часу проходять набагато ефективніше.

Що являють собою подвійні раковини

Ніяких секретів тут немає, і подвійні раковини буквально є двома умивальниками, які просто стоять на одному п'єдесталі, а то й скріплені разом. У деяких випадках дана конструкція і є піддоном, що має довжину, придатну для розміщення двох раковин.

Подібний різновид може розташовувати поворотним змішувачем або розділятися перегородкою.

Подвійні умивальники: за та проти

Проте, щоб зрозуміти, а чи варто взагалі набувати цього виду сантехніки, слід розглядати подвійний умивальник з погляду всіх плюсів та мінусів, які несе за собою таке рішення.

Основні переваги подвійних умивальників виглядають так:

  1. Багатий асортимент моделей. Незважаючи на те, що цей вкрай специфічний об'єкт сантехніки лише набирає популярності, сьогодні ринок пропонує безліч моделей, які легко впишуться в будь-який інтер'єр.
  2. Ізолювання від потенційної передачі інфекцій та вірусів. Коли велика сім'я користується одним і тим самим умивальником, це часто призводить до активного поширення захворювань інфекційного характеру. Недарма у країнах заходу вважається поширеним явищем, коли в дітей віком і батьків різні умивальники. Розмежування такого характеру дозволить підтримувати особисту гігієну більш високому рівні.
  3. Збільшення доступного особистого простору. Наявність відразу двох умивальників задовольнить потребу кожного члена сім'ї в особистих межах у такий непростий період, як ранок робочого дня.
  4. Розширення доступної зони для водних процедур будь-коли. З подвійною раковиною можна буде з легкістю уникнути ситуацією, коли один член сім'ї неквапливо чепуриться перед дзеркалом у ванній, поки другий біля дверей закипає від злості. Тепер місця вистачить усім навіть у великій родині.

Проте, незважаючи на очевидні переваги від придбання подвійної раковини, є в неї деякі недоліки, про які слід згадати.

Їхній перелік виглядає наступним чином:

  1. Можливість встановлення у досить просторій ванній кімнаті. Все ж таки подвійна раковина має досить великі габарити, тому якщо ванна не має належної кількості простору, то даний предмет сантехніки ризикує зайняти собою всю стіну. У подібних випадках слід замислитись про придбання одинарного варіанту.
  2. Ускладнена установка. Якщо традиційну раковину власними зусиллями ще можна встановити, маючи мінімальний досвід, то ось для монтажу подвійний у будь-якому випадку доведеться вдатися до допомоги справжнього професіонала. Все ж таки сама по собі система подвійного умивальника множить всю начинку, яку слід зв'язати в єдину систему, вдвічі, і зробити це самотужки може бути проблематично.
  3. Часу на прибирання піде вдвічі довше. Можливо, не найсуттєвіший недолік, але для когось це може бути справою принципу. Очевидно, чим більше раковин, тим більше часу піде на стояння з губкою в санвузлі.

Подвійний умивальник: види та відмінності

Окремою особливістю подвійних умивальників є умовний розподіл за видами монтажу.

Вони відрізняються між собою так:

  1. Навісні. Подвійна раковина, що встановлюється навісним чином, повинна міцно стояти на своєму місці, адже її вага з очевидних причин вдвічі більша. Тому для фіксації застосовуються спеціальні опори.
  2. Накладні раковини. Цей вид установки вважається найлегшим. Достатньо лише підключити змішувачі, провести монтаж сифонів і все буде працювати як годинник.
  3. Вбудовувані умивальники. Врізання подвійного умивальника в досить широку стільницю жодним чином не відрізняється від одинарного монтажу.

В цілому, у ряді випадків придбання подвійного умивальника може стати найоптимальнішим варіантом.

Ми використовуємо файли cookie, щоб сайт був кращим для вас
×

Backcall

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Thank you for your application!
Our operator will contact you shortly