У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
UA    | RU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
0
Items in the basket
basket is empty
У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Як встановити інсталяцію для унітазу

Якісна установка підвісного чи підлогового унітазу передбачає монтаж інсталяції. Таким чином, всі системи комунікації ховаються від сторонніх очей, за рахунок чого санвузол виграє і в зовнішній естетиці, і в грамотному розпорядженні простором.

Але важливо пам'ятати, що монтаж інсталяції унітазу передбачає безліч нюансів, які слід враховувати. Про них ми сьогодні й поговоримо.

Що являє собою інсталяція для унітазу

Інсталяція унітазу є спеціальною несучою конструкцією у вигляді металевої рамки. Головним елементом усієї конструкції є зливний бачок.

Уся інсталяція підключається до комунікаційних систем, після чого запечатується за фальшивою стінкою чи панеллю. В ідеалі єдиним елементом, що виступає за межі ніші у стіні, є кнопка для зливу води.

Підготовчі роботи під час встановлення інсталяції унітазу

Насамперед, необхідно максимально відповідально підійти до підбору відповідної конструкції. Основні рекомендації фахівців щодо цього виглядають наступним чином:

 • слід заздалегідь визначитися з тим, в якому сегменті простору санвузла розташовуватиметься інсталяція;
 • потрібно вирішити, які розміри матиме ніша, в яку згодом буде вмонтована конструкція;
 • визначитися з тим, яким буде вид кріплення – блоковий або рамковий, адже ця інформація впливає на процес монтажу;
 • найкращим рішенням буде придбання інсталяції в комплекті з унітазом, що дозволить уникнути розбіжностей між пристроями.

Установка системи інсталяції для унітазу: що слід знати

Послідовність дій при встановленні інсталяції виглядає так:

 1. Розмітка. Насамперед потрібно позначити за допомогою маркера на стіні загальні розміри ніші та рамки в ній, а також розташування зливного бачка та місць для кріплень. Для цього знадобляться також рівень та рулетка для проведення точних вимірів. Після нанесення контурів рекомендується перевірити правильність всіх пропорцій.
 2. Встановлення. На зроблених під час минулого етапу відмітках потрібно зробити отвори. Це вимагатиме наявності дриля або перфоратора. Рама інсталяції повинна стояти рівно і паралельно до підлоги, тому щоб забезпечити правильність монтажу, слід скористатися будівельним рівнем.
 3. Підключення систем комунікації. Патрубок та спеціальна трубка із пластику дозволять зв'язати зливний бачок із каналізацією в замкнуту систему. Після того як завдання виконане, слід перевірити, наскільки результат вийшов герметичним і міцним. Якщо ж тимчасове підключення унітазу не виявило несправностей, його можна монтувати в статичне положення і переходити до заключного етапу.
 4. Обшиваємо готову конструкцію. Щоб обшивка знаходилася у статичному положенні, необхідно по периметру конструкції змонтувати профіль із металу. На цю основу однаково міцно ляже як гіпсокартон, і ДВП. До речі, важливо пам'ятати, що при обшивці потрібно не забути залишити отвір для кнопки зливу. Після обшивки монтаж можна вважати завершеним, і настав час переходити до облицювальних робіт.

Основні помилки при монтажі інсталяції

Занадто поспішний вибір варіанта конструкції або неправильні розрахунки можуть стати справжньою проблемою при встановленні інсталяції.

Розберемо основні помилки, які здійснюються користувачами:

 1. Замурувати інсталяцію у стіні повністю. Оздоблення та фальшива стіна повинні лише візуально прикривати всю начинку інсталяції, а не повністю закривати доступ до неї. В іншому випадку, якщо відбудеться поломка і вода почне наповнювати нішу, доведеться в найкоротші терміни зламати перегородку, а потім робити по новій. Все це виллється у великі фінансові витрати, яких можна легко уникнути, просто не замуровуючи інсталяцію.
 2. Не залишати люки. Необхідність зняти показники лічильника або потреба швидкого доступу до бачка і труб у разі поломки передбачають наявність спеціальних лючків, що монтуються прямо в перегородку. Відсутність можливостей для подібної швидкої взаємодії зробить довгострокову експлуатацію унітазу не найкомфортнішим процесом.
 3. Невдалий підбір місця під нішу. Існує хибна думка, згідно з якою монтувати інсталяцію можна практично в будь-якому місці санвузла, особливо якщо він досить просторий. Однак найкраще підбирати місце, яке буде максимально близьким до стояка каналізації. Інакше знадобляться зайві витрати на формування цілісної системи.

Якщо слідувати основним порадам щодо встановлення інсталяції, то процес монтажу пройде надзвичайно легко.

Важливо лише з особливою увагою поставитися до всіх деталей та нюансів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб сайт був кращим для вас
×

Backcall

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Thank you for your application!
Our operator will contact you shortly