У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
UA    | RU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
0
Items in the basket
basket is empty
У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Тропічний душ: що це і як вибрати

Як і будь-якої іншої індустрії, що швидко розвивається, сантехніці не чуже впровадження нового погляду на вже усталену продукцію. Сьогодні одним з пристроїв, що набирають популярність, є тропічний душ.

Що це таке, у чому основні відмінності від класичної душової установки та у чому переваги покупки такого душу? Давайте розібратися.

Що являє собою тропічний душ

Що таке тропічний душ? На відміну від звичайної душової установки, цей різновид сантехніки монтується в стельовий простір кабінки або максимально близько до нього.

Вона являє собою широку лійку зі спеціальною насадкою, яка за рахунок великих крапель імітує знаходження під дощем.

Насадка розташовується досить високо над головою, і вода подається не струменями під тиском, а саме краплями.

Крім того, даний прилад має в своєму розпорядженні аератор, тобто отвор, через який подається повітря. Ефект дощу досягається над останню з допомогою змішування води з повітрям.

Переваги тропічного душу

До очевидних плюсів, за рахунок яких багато користувачів вирішують, що цей пристрій коштує придбання, належать такі характеристики:

  1. Високий рівень комфорту від прийому душу. Водні процедури із застосуванням тропічного душу здатні привести у піднесений стан духу навіть після важкого робочого дня. Через особливості подачі води знімається напруга в м'язах, поліпшується кровообіг, а шкірний покрив отримує масаж.
  2. Оригінальний дизайн. Широка лійка виглядає надзвичайно стильно та привабливо, за рахунок чого задає стиль всій кабінці.
  3. Великі розміри лійки. Завдяки широкому колу насадки та розташування отворів, через які подається вода, тіло відчуває неймовірний комфорт.
  4. Широкий спектр додаткових функцій. Режими, відмінні від базового, здатні внести різноманітність навіть у такий буденний процес, як миття тіла. Під настрій можна включити легке розбризкування або справжній гідромасаж. Крім того, щоб зробити атмосферу розслаблення ще повнішою, можна укомплектувати прилад ненав'язливим світлодіодним освітленням.
  5. Економічність. Подібний спосіб подачі води, що не передбачає надто сильного тиску, знизить витрату води за кожен прийом душа на 30%.

Різновиди тропічного душу

Як вибрати тропічний душ? Щоб підійти до вибору максимально відповідально, слід розібратися в тому, які види даного приладу:

  1. Стійка для душу. Вважається ідеальним поєднанням ціни та якості. Являє собою штангу, закріплену на стіні. Іноді комплектується форсунками для гідромасажу.
  2. Лійка з ефектом тропічного душу. Мабуть, найбюджетніший варіант, який є просто широкою насадкою потрібного діаметру для звичайного душу. Ефектів, схожих на дощ, досягти таким чином буде складно, але випробувати щось подібне та значно підвищити якість водних процедур.
  3. Панель. Один із найдорожчих варіантів тропічного душу. Можна встановити як на стелю, так і стіну. Має надзвичайно широким функціоналом серед інших різновидів. Також має перевагу у вигляді об'єднання змішувача та лійки в єдину душову систему.

Чи варто купувати тропічний душ

Якщо придивлятися до такого придбання, перше, що потрібно враховувати – це який має бути душ, підвісний або вбудований. Підвісний душ з цілком очевидних причин комплектується стійкою для нього та лійкою.

Якщо робити вибір на користь цього різновиду, слід вивчити всю інформацію про розмір лійки та наявність додаткового функціоналу.

У свою чергу, вбудований душ створює користувачеві значно більший діапазон можливостей, адже його можна однаково розмістити як на стелі, так і на стіні.

Оптимальним варіантом для встановлення тропічного душу є душова кабіна. Звичайно, ніхто не забороняє придбати цей сантехнічний пристрій і в ванні, але це матиме вкрай негативні прояви.

У ванні вода постійно розбризкуватиметься навколо, покриваючи підлогу калюжами. А це, у свою чергу, може призвести до появи вогкості.

Що ще потрібно знати при виборі тропічного душу

У такій справі, як покупка сантехніки, особливо якщо це стосується придбання таких екзотичних пристроїв, як тропічний душ, слід вибирати на користь іменитих брендів.

У каталозі нашого інтернет магазину ви знайдете товари таких іменитих брендів як:

Компанії з багатою багаторічною історією ставляться до своєї продукції максимально серйозно, що знижує шанс появи у вашому санвузлі бракованого виробу. Крім того, такі вироби часто відрізняються високою технологічністю та широким функціональним діапазоном.

За таких умов придбання тропічний душ однозначно стане найкращою покупкою.

Ми використовуємо файли cookie, щоб сайт був кращим для вас
×

Backcall

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Thank you for your application!
Our operator will contact you shortly