У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
UA    | RU
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
Замовити дзвінок
Наш адреса:
м. Київ, вул. Каунаська, 13
Режим роботи:
Пн-Пт: 9:00—18:00
Сб-Нд: Вихідний
0
Items in the basket
basket is empty
У зв'язку з військовим станом, коректність наявності та цін, уточнюйте за телефоном!
Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Якою має бути висота змішувача над ванною?

Розташування змішувача над ванною - набагато більш значущий аспект, ніж може здатися на перший погляд. Звичайно, можна звикнути до того, що висота крана над ванною трохи вища або нижча, ніж варто було б.

Ось тільки таку експлуатацію комфортної точно не назвеш.

Важливо підійти до процесу монтажу так, щоб висота встановлення змішувача над ванною була найбільш підходящою з самого початку. Але щоб провести установку максимально грамотно, слід врахувати всі супутні нюанси.

Який спосіб встановлення змішувача у ванній буде найбільш підходящим

На висоту розміщення змішувача над ванною також впливає вибраний спосіб установки. Перелік доступних варіантів виглядає таким чином:

  1. Встановлення на стіну. Найбільш базовий спосіб, що виключає необхідність придбання та встановлення додаткового змішувача. Прилад монтується на труби, які підведені у стіну. Вибравши даний метод монтажу, важливо пам'ятати, що в такому випадку ванна повинна розташовуватися таким чином, щоб вода текла прямо в ємність, минаючи стіни та підлогу.
  2. Встановлення на край ванни. Спосіб монтажу, що все більше набирає популярності. Можна легко знайти ванну, в якій змішувач буде розміщуватися безпосередньо в бортику. Серед позитивних сторін відзначається комфорт, відсутність необхідності підбирати висоту та відсутність надто великої кількості бризок. Але важливо пам'ятати, що у разі поломки знайти відповідні запчастини може бути дуже проблематичним.
  3. Встановлення на трубу. Не найпоширеніший спосіб, що найчастіше застосовується в критичних ситуаціях. Як плюси згадують простоту монтажу, але в такому випадку система комунікації буде зовні, що може бути не найприйнятнішим варіантом з погляду естетики.
  4. Встановлення на стійці. За наявності стійки змішувач підлоги стає практично автономним пристроєм, що відбивається на простоті вибудовування відстані від ванни до змішувача. Але для монтажу стійки потрібно мати доступний простір.

Висота змішувача над ванною: стандарт, від якого можна відштовхуватися

У питанні того, на якій висоті ставити змішувач у ванній, можна звернутися до загальноприйнятих стандартів. Подібний спосіб дозволить шляхом найменшого опору і вдатися до рекомендованої висоті. Згідно з будівельними нормами та правилами, відстань від змішувача до ванної має бути не менше 250 міліметрів. У свою чергу, відстані від змішувача до підлоги має бути близько 800 мм.

Саме в таку величину варто спробувати вписати прилад. З іншого боку, сьогодні цим нормативам прийнято не слідувати дуже ревно, але подібний варіант висотного розміщення змішувача все ж таки краще взяти на замітку.

Як правильно розрахувати висоту для розміщення змішувача

Навіть з урахуванням конкретних норм і стандартів слід розуміти, як правильно провести необхідні вимірювання. Перелік правил, що потребують уваги, виглядає так:

  1. При попередніх вимірах необхідно позначити передбачуване місце під змішувач та поглянути на нього з позиції зручності в експлуатації. Також при цьому потрібно враховувати такі особливості, як дизайн ванни і розташування труб, якими і відбувається подача води.
  2. Якщо ванна організована таким чином, щоб кран повертався між ванною та раковиною, варто також взяти до уваги висоту щодо раковини. Дуже важливо, щоб конструкційні елементи не розташовувалися один до одного впритул, а підсумкова система передбачала комфортну експлуатацію.
  3. Не варто затверджувати виміри до того, як ванна буде встановлена. Як показує практика, ідеально потрапити у потрібне місце без ванни навряд чи вдасться. Якщо становище виявиться надто високим, то доведеться збільшувати висоту предмета сантехніки, що нівелює всі старання.
  4. Якщо йдеться про душовій кабінці, оптимальним варіантом висоти у такому разі буде 1.2 метри. Точкою відліку у разі буде дно об'єкта.

Що ще слід знати про встановлення змішувача

При неправильному монтажі може виникнути така ситуація: труби, якими надходить холодна і гаряча вода, впливають один на одного температурним чином. Щоб уникнути подібного, слід розташувати вхідні фітинги на відстані близько 150 мм.

Також іноді під час неуважності вода може бути підведена неправильно, тому важливо пам'ятати, що холодна вода повинна йти праворуч, а гаряча по лівій.

Знайти відповідний змішувач за найвигіднішою ціною можна в інтернет-магазині сантехніки ON-ZA. Широкий асортимент, представлений різноманіттям моделей сантехніки від іменитих брендів і найвища якість сервісу однозначно сподобається вам.

Ми використовуємо файли cookie, щоб сайт був кращим для вас
×

Backcall

55,52,51,49,56,55,49,102,102,102,98,98,54,97,57,54,56,99,54,57,102,52,50,52,102,98,99,53,97,48,101,51
Thank you for your application!
Our operator will contact you shortly